Kancelaria Rachunkowości
"EUREX-PIOTROWSKA" Sp. z o.o.

O Nas

Rok założenia:

1993

Forma prawna

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością wpisana doKrajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000087638

Kapitał zakładowy:

150 tys. zł


Kancelaria Rachunkowości EUREX-PIOTROWSKA Sp z o.o. z/s Łódź ( biuro księgowe Łódź ) przystąpiło w 2013 roku do francuskiej grupy EUREXzałożonej 1962 roku w Annency (South-East France) przez Jean-Pierre BASSO. Grupa Eurex obecnie działa we Francji, Włoszech, Polsce, Moroku i Szwajcarii.

www.eurexfrance.com
www.eurexpolska.com
 


Zarząd Spółki: 
Marcin Piotrowski

Prezes Zarządu

posiada Certyfikat Księgowy Nr 3761/2003 w sprawie uprawnień do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych wydany przez Ministra Finansów
Dorota Piotrowska-Bogus

Członek Zarządu

posiada Świadectwo Kwalifikacyjne Nr 32603/02 w sprawie usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych wydane przez Ministra Finansów 
Piotr Piotrowski

Członek Zarządu

Krystyna Piotrowska

Członek Zarządu


Stan zatrudnienia:

Biuro rachunkowe Łódź średnio zatrudnia 25 osób na umowę o pracę, są to profesjonaliści w zawodzie samodzielnego księgowego z dużym doświadczeniem , na bieżąco szkoleni w zakresie obowiązujących przepisów prawa podatkowego, bilansowego finansowego i gospodarczego.
Na stale wspólpracujemy ze specjalistami z różnych dziedzin (radcami prawnymi, adwokatami,notariuszami, doradcami podatkowymi), którzy są angażowani do prac wykonywanych na rzecz naszych Klientów, również w ramach dodatkowych zleceń. 
Prowadzimy praktyki dla studentów i absolwentów wyższych uczelni o kierunku „Rachunkowość” 

Nasi Klienci:

Ogólna liczba stałych klientów wynosi ok. 100. Do grona naszych Klientów należą małe i średnie przedsiębiorstwa (jednostki gospodarcze) o różnym statusie prawnym i z różnych dziedzin działalności gospodarczej przemysł, handel, budownictwo, usługi materialne i niematerialne oraz stowarzyszenia i fundacje.
Każdy Klient obsługiwany przez nas ma stałego Opiekuna, który jest dla niego osobą do stałych kontaktów i która w razie potrzeby konsultuje i kontaktuje go ze specjalistami z innych dziedzin.

  • Jako biuro księgowe Łódź ponosimy odpowiedzialność za prawidłowe i terminowe wykonywanie powierzonych nam zadań.
  • Gwarantujemy poufność posiadanych informacji.
  • Jesteśmy ubezpieczeni jak biura rachunkowe, biura podatkowe od odpowiedzialności cywilnej za szkody powstałe w wyniku naszej zawinionej działalności (udowodnionej).cy Szkole. Wspomagamy finansowo Fundację Dzieciom „Zdążyć z pomocą” oraz Fundację „Artystów malujących ustami i stopami”.